Image

O nas

RAFAŁ CHOMIK

Cześć! Bardzo mi miło, że odwiedzasz moją stronę.

Być może już mnie znasz, być może spotkaliśmy się już podczas zawodów lub kojarzysz mnie tylko wirtualnie z social mediów.

Z triathlonem nierozerwalnie jestem związany od ponad 13 lat, ze sportami endurance takimi jak kolarstwo i bieganie od ponad 25. Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się również coachingiem, jednocześnie łącząc go z własnymi treningami. Wychodzę z założenia, że aby zrozumieć potrzeby i problemy zawodnika samemu trzeba być w tym świecie i samemu doświadczać tych emocji. W ciągu ostatnich 10 lat startów w triathlonie wziąłem udział w kilkudziesięciu zawodach na wszystkich dystansach, 2 razy uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata na dystansie IM70.3 i również na dystansie średnim w 2019 roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski. W swojej pracy dzielę się wiedzą i doświadczeniem z zawodnikami prezentującymi różny poziom sportowy, wiek, płeć czy zaangażowanie oraz mającymi różne plany sportowe i marzenia. Moją filozofią jest świadomość, że trening to proces długotrwały, który być może czasami wydaje się nudny i to, co dzisiaj zasadzisz może dać owoc dopiero za 2-3 lata. Tę też postawę staram się zaszczepiać również współpracującym ze mną zawodnikom, uświadamiając im, że sport, który uprawiają musi być zdrową pasją sprawiającą przyjemność, a nie przymusem czy koniecznością.

Jeśli masz podobne spostrzeżenia, uprawiasz triathlon, bieganie lub kolarstwo i szukasz osoby, która pomoże Ci w odnalezieniu właściwej drogi to serdecznie zapraszam do kontaktu. 

Nie ma znaczenia czy poświęcasz treningom tygodniowo 4 czy 40 godzin, czy biegasz 10km w 35 min czy w godzinę, czy twoje FTP to 2 czy 5W/kg – formę współpracy dopasujemy do Twoich oczekiwań i możliwości. 

Być może masz jakieś pytanie lub chcesz coś skonsultować?

Zapraszam – napisz do nas!

RAFAŁ MIKOŁAJCZYK

Nasz team trenerski to aktualnie dwie osoby: dwóch Rafałów. Chomik i Mikołajczyk

Mimo że mamy zupełnie różne korzenie sportowe i ścieżki prowadzące do endurance, to łączy nas coś istotnego – nasza filozofia i podejście do treningu: 

„Ewolucja zamiast rewolucji. Codzienna cierpliwość zamiast odświętnych postanowień.”

Rafał Mikołajczyk to biegacz z wieloletnim doświadczeniem na długich i średnich dystansach. Od kilku lat również triathlonista, który swe pierwsze kroki w wodzie i na rowerze stawiał pod okiem ‚pierwszego” Rafała – Chomika.

Mobilna encyklopedia treningu endurance i holistycznego podejścia do procesu.