Image

Opieka BASIC

Bez względu czy sport jest tylko Twoim hobby czy już pasją. Czy jesteś triathlonistą, kolarzem czy biegasz po górach czy po asfalcie. Twoim celem na pewno jest rozwój, podejmowanie kolejnych wyzwań i spełnianie marzeń. Odkrywanie do tej pory nieodkrytego i emocje z tym związane. Aby w pełni wykorzystać swój wewnętrzny potencjał i efektywnie zarządzać czasem przeznaczonym na trening potrzebujesz jasno wytyczonego planu, który w sposób dynamiczny będzie wskazywał kierunek rozwoju. Absolutnym priorytetem we współpracy jest dla mnie zdrowie oraz satysfakcja zawodnika, która znacznie częściej wiąże się z pohamowaniem ambicji niż ze stosowaniem bata w leczeniu lenistwa 😉 Kluczem w uzyskaniu optymalnych efektów treningu jest kontakt na lini zawodnik-trener, bieżąca analiza procesu i wyznaczanie kolejnych, pojedynczych kroków. 

Każdy sportowiec jest indywidualistą, ma inne mocne i słabe strony, inaczej reaguje na bodźce treningowe i potrzebuje mniej lub więcej czasu na regenerację. Dlatego rzadko sprawdzają się gotowe, uniwersalne plany treningowe, szczególnie w takim sporcie jak triathlon, który łączy trzy dyscypliny oraz mnóstwo dodatkowych aspektów taktycznych i technicznych. We współpracy oprócz przygotowania treningów i ich analizą dzielę się również tymi właśnie dodatkowymi informacjami oraz zdobytą wiedzą i doświadczeniem. 

Rozpoczęcie współpracy zaczynamy rozmową o Twojej przeszłości sportowej, planach i marzeniach. Analizujemy historię Twoich treningów i wyników w zawodach. Przygotowujemy harmonogram tygodnia dopasowany do Twojego życia i codziennych obowiązków, który oczywiście w sposób dynamiczny modyfikujemy w zależności od potrzeb i zmian. 

Opieka BASIC (450 zł / miesięcznie)

  • Indywidualna opieka trenerska z regularnie przygotowywanem planem treningowym co 2-3 tygodnie obejmującym wszystkie aktywności
  • Analiza wykonanych treningów wraz z komentarzami
  • Kontakt z trenerem poprzez FB messenger, Whats app, mail czy – raz na 2-3 tygodnie lub w zależności od potrzeb/możliwości
  • Pomoc w przygotowaniu planu długoterminowego wraz z sugestią docelowych zawodów
  • Przygotowywanie strategii startowych z wykorzystaniem mocnych i słabych stron zawodnika.
  • Dostęp do platformy treningowej Trainingpeaks Basic
  • Ogólna pomoc trenera we wszystkich kwestiach związanych z uprawianą dyscypliną – dzielenie się doświadczeniem

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy bardzo proszę o wypełnienie krótkiego formularza: https://forms.gle/deXQoYxCUEXavKLSA po czym umówimy się na rozmowę.